WYKAZ WSZYSTKICH HODOWCÓW KONI ZIMNOKRWISTYCH Z POWIATU OLSZTYŃSKIEGO

<<powrót<<

 

Właściciel

Adres

Rasa

Powiat

Auguścik Adam

Worławki 11-008 Świątki

z

Olsztyński

Balukiwicz Mirosław

Różnowo 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Bałdyga Tadeusz

Ługwałd 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Baranowski Leszek

Praslity 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Barcz Józef

Franknowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Bartkiewicz Jan

Radostowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Bergmann Jan

Lomy 11-320 Jonkowo

z

Olsztyński

Biermann Marzena

Kierzliny 19, 11-010 Barczewo

z

Olsztyński

Biesiekierski Marian

Lomy 11-042 Jonkowo

z

Olsztyński

Błaszczyk Roman

Frączki 11-002 Tuławki

z

Olsztyński

Borucki Jan

Frankowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Bucholz Hubert

Kronowo 11-010 Barczewo

z

Olsztyński

Burdanowski Wiesław

Miejska Wieś 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Chrzon Zygfryd

Botowo 11-301 Biskupiec

z

Olsztyński

Cybulski Wojciech

Międzylesie 11-130 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Czajkowski Sławomir

Kudypy 11-036 Gietrzwałd

z

Olsztyński

Czasnojć Cyprian

Frączki 11-002 Tuławki

z

Olsztyński

Ćwiek Krystian

Łęgajny 11-010 Barczewo

z

Olsztyński

Domian Władysław

Różnowo 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Domszyj Aleksander

Kłobia 3, 11-008 Świątki

z

Olsztyński

Dziubiński Tadeusz

Międzylesie 11-130 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Ficek Marian

Miejska Wieś 24, 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Gańko Henryk

Podleśna 11-130 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Giers Krzysztof

Praslity 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Grabowski Remigiusz

Orzechowo 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Greif Grzegorz

Frączki 11-002 Tuławki

z

Olsztyński

Gutowski Czesław

Frankowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Hanusz Jerzy

Mawry 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Hanusz Kazimierz

Mawry 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Harasimowicz Józef

Międzylesie 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Jankowski Grzegorz

Bartąg 10-687 Olsztyn

z

Olsztyński

Kazanowski Włodzimierz

Orzechowo 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Kiryła Sławomir

Borki Wlk. 11-300 Biskupiec

z

Olsztyński

Klęczar Franciszek

Franknowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Kłosek Stanisław

Studzianka 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Knap Jan

Jeziorany Kol. 10-010 Jeziorany

z

Olsztyński

Konikiewicz Krzysztof

Radosty 10-010 Barczewo

z

Olsztyński

Kopaniec Jerzy

Lekity 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Korowaj Zdzisław

Świątki

z

Olsztyński

Kostka Łukasz

Kudypy 11-036 Gietrzwałd

z

Olsztyński

Kostyra Jan

Podleśna 11-130 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Kowalczyk Marek

Miejska Wieś 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Kowalski Edward

Derc 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Kozioł Janusz

Dągi 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Kozłowski Florian

Warlity Małe 11-015 Olsztynek

z

Olsztyński

Kruk Jerzy

Borki Wlk. 5, 11-300 Biskupiec

z

Olsztyński

Kudelski Tadeusz

Tłokowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Liedman Konrad

Zalesie 9, 11-010 Barczewo

z

Olsztyński

Łojewski Stanisław

Różnowo 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Malinowski Janusz

Franknowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Miąsko Wiesław

Worławki 11-008 Świątki

z

Olsztyński

Mielnik Emilia

Tuławki 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Niedzielski Mirosław

Wysoka Dąbr. 24, 11-311 Kolno

z

Olsztyński

Niewiadomski Stanisław

Ul.Pionierów 36, 11-015 Olsztynek

z

Olsztyński

Nowotka Włodzimierz

Krokowo 53, 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Olech Stanisław

Bredynki 11-300 Biskupiec

z

Olsztyński

Oleszkiewicz Grzegorz

11-311 Kolno

z

Olsztyński

Opaczyński Władysław

Łomy 11-042 Jonkowo

z

Olsztyński

Openkowski Franciszek

Żerbuń 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Pełka Henryk

Gady 11-002 Tuławki

z

Olsztyński

Pieczkowski Piotr

Spręcowo 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Piotrowski Dariusz

Wrzesina 11-042 Jonkowo

z

Olsztyński

Rabiak Marian

Studzianka 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Ramuś Kazimierz

Radostowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Romański Daniel

Urbanowo 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Rynko Marian

Worławki 11-008 Świątki

z

Olsztyński

Schlegel Zygfryd

Łomy 11-042 Jonkowo

z

Olsztyński

Szczepankiewicz Adam

Kramarzewo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Szoka Stanisław

Kramarzewo 12, 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Tegowski Ludwik

Różnowo 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Topa Kazimierz

Gady 11-002 Tuławki

z

Olsztyński

Wójcik Władysław

Studzianka 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Zadrożny Jan

Stary Dwór 11-130 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Ziarkiewicz Paweł

Międzylesie 46, 11-040 Dobre Miasto

z

Olsztyński

Zieliński Tadeusz

Franknowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Zieliński Wojciech

Franknowo 11-320 Jeziorany

z

Olsztyński

Żarski Romuald

Spręcowo 11-001 Dywity

z

Olsztyński

Żurawski Józef

Wrzesina 11-042 Jonkowo

z

Olsztyński

<<powrót<<

 
Copyright (c) 2005 STUDENT TRAVEL . All rights reserved.